poniedziałek, 24 lutego 2014

TAG: 50 faktów o mnie 4/5

Jestem padnięta na ryj po wycieczce z jednego końca Polski, na drugi. Ale ostatkiem sił wrzucam kolejne fakty. Oto przedostatnia porcja (a to pierwsza, druga i trzecia):

31. Umiem gotować i ogólnie radzę sobie w kuchni. Nie jest, to raczej poziom masterchefa, bo nie posiadam aż takiej wyobraźni kulinarnej, ale wszystko co do tej pory robiłam wychodziło zjadliwe ;))
32. Uwielbiam grać w EuroMonopol, który mam w domu już kilkanaście lat...
33.  Moją pierwszą kawę wypiłam w 2-3 klasie LO i przez kolejne dwa lata wypiłam tych kaw może z 5, a to dlatego, że działały na mnie wyraźnie zamulająco.
34. Potrafię czytać kilka książek w tym samym czasie, na przykład jakąś lekturę, coś obyczajowego i kryminał. Jeszcze nigdy nie pomieszały mi się watki ;))
35. Od pięciu lat nie jem chipsów, a od czterech – parówek.
36.  Nie oglądam horrorów. Kiedyś ambitnie postanowiłam obejrzeć jakiś jeden, lekki... W 10 minucie pojawił się jakiś niezidentyfikowany obiekt i wyłączyłam to na amen.
37. Uwielbiam jeździć sama samochodem. Obecność innych ludzi mnie irytuje. Ostatecznie mój chłopak ma do mnie dobre podejście i mówi, że płynnie korzystam z rond w mieście <3
38.  Jestem zodiakalnym bykiem. I niewiele osób wie, kiedy dokładnie mam urodziny. I dobrze mi z tym, że w ostatnie dostałam życzenia od może pięciu (?) osób... Idąc tym tropem – nie mam ustawionych przypomnień o moich urodzinach na fejsie, itp. Nie bawią mnie życzenia od nieznajomych znajomych skopiowane z neta.
39.  Mam talent do zapamiętywania tekstów, zwłaszcza piosenek. Ale kiedyś po jednym obejrzeniu skeczu (link) zapamiętałyśmy z siostrą dialogi i wałkowałyśmy je cały dzień. Tata się śmiał, ale mama nie wytrzymywała nerwowo...
40.  Od kilku lat fryzjera odwiedzam nie częściej niż raz na dwa lata. A i to z bólem serca...
Pozdrawiam ;***

3 komentarze:

 1. Maciej z Zadupia <3 do tej pory pamiętam :D
  Mada ; ))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mi się trochę zapomniało, ale pamiętam ;p

   Usuń
 2. Również nie jem chispsów :)

  OdpowiedzUsuń

Niepodpisane komentarze nie będą moderowane. Chcesz wyrazić tu swoją opinię? Ok, ale podpisz się pod swoimi słowami ;)