niedziela, 2 lutego 2014

plan na luty

Wczoraj zapowiedziałam, że luty będzie miesiącem blogowania. Napaliłam się na to, jak szczerbaty na suchary i zrobiłam sobie miesięczny plan.


Jak widzicie zaplanowałam sobie poszczególne dni tematycznie. Wczoraj zaczęłam od stroju dnia i ten cykl będę kontynuować w każdą sobotę lub/i niedzielę. Weekendy zrobimy sobie pod hasłem ootd ;))
W poniedziałki będę przychodzić do Was z TAGami. Wymyśliłam sobie, że przez ten miesiąc (i kawałek marca) będę Wam stopniowo zdradzać 50 faktów o mnie. Oczywiście jeśli po drodze, będziecie mieć inne propozycje tego typu postów, to z przyjemnością urozmaicę poniedziałkowe wpisy o inne TAGi ;)))
Wtorki zapowiadają się totalnie kosmetycznie - będzie coś o makijażu, zużytych produktach i pojawią się mini recenzje. Oczekujcie!
A szalone czwartki będą szalone, bo tu możecie się spodziewać wszystkiego! Na tę serię mam zaplanowane posty kulinarne, słowo o pielęgnacji i inne takie.
Środy i piątki będą dla mnie dniami wolnymi. Raczej nie przewiduję w tych dniach wzmożonej aktywności blogowej, ale kto wie!

Mam nadzieję, że podoba się Wam taki plan miesiąca. Czekam na ewentualne sugestie i uwagi.Pozdrawiam ;***

i zapraszam na instagrama, tam jestem codziennie ;))

4 komentarze:

 1. Ależ ambitny plan! ja nie mogę tak podejść do blogowania, bo wtedy "na przekór" milczałabym kilka miesięcy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie liczę, że nic się nie wydarzy i będę spełniać obietnice ;)))

   Usuń
 2. Świetny pomysł !

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałby mi się taki plan :)

  OdpowiedzUsuń

Niepodpisane komentarze nie będą moderowane. Chcesz wyrazić tu swoją opinię? Ok, ale podpisz się pod swoimi słowami ;)