poniedziałek, 21 lipca 2014

SiNSAY summer pop-up store - Kołobrzeg*

Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z moją osobistą relacją z wypadu do Kołobrzegu z marką SiNSAY. Już w kolejny weekend następne spotkania w Łebie, a później w Mielnie i we Władysławowie.

W ten weekend pogoda nam dopisała! Słońce uśmiechało się szczerze od rana do wieczora, a atmosfera w strefie SiNSAY była fantastyczna. Miałam okazję poznać dwie wspaniałe dziewczyny: Olę z bloga Parasola (facebook) i Anitę z bloga Mish-Mash Wardrobe (facebook). Jeśli jeszcze ich nie znacie to zachęcam do zajrzenia na blogi i facebooki ;))

 Zaczynamy!

Impreza zaczęła się o godzinie 12 i skutecznie absorbowała uwagę większości plażowiczów. Przez cały czas dla wszystkich chętnych dostępne były m.in. stoły do tenisa i twister ;)))

Razem z dziewczynami pojawiłyśmy się w strefie przed 15 (choć ja kręciłam się tam wszystkim pod nogami już wcześniej) ;))

Szybka fociaszka i przechodzimy do rzeczy!

Jak widzicie, strefę SiNSAY można było łatwo znaleźć kierując się w stronę latarni morskiej.

Na dobry początek kolejno omówiłyśmy nasze projekty (mój możecie zobaczyć dokładnie w poprzednim poście, a dziewczyn na ich stronach).

Nawet w trakcie tych miniprezentacji inspirowałyśmy się wzajemnie i wymieniałyśmy pomysłami co jeszcze można w poszczególnych projektach dodać, odjąć, ulepszyć...


W trakcie trwania całego wydarzenia można było nie tylko obejrzeć nasze projekty, wziąć udział w przeróżnych grach i zabawach, ale również zaopatrzyć się w nowy ciuszek, który można zamienić w niepowtarzalny element naszej garderoby.

Były pytania. Od Was do nas i od nas do Was. Wymienialiśmy się inspiracjami i pomysłami kolejne DIY, a nawet zaczęliśmy kreować nowe trendy. Wiele można się było od Was nauczyć!

Miałyśmy także przyjemność nagrodzić Was za Waszą kreatywność i najlepsze pomysły (ale nie było łatwo!) ;))


Ściskamy mocno i całujemy gorąco! ;))) Oby do zobaczenia jeszcze nie raz!


 Pozdrawiam ;***

 * post powstał przy współpracy z marką SiNSAY

6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy wpis. :)))

  Pozdrawiam

  nutkaciszy.blogspot.com
  truskawkowa-fiesta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby oby! Super impreza, super dzieci! :D Do następnego ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no własnie! oby oby, bo spodobało mi się x)
   pozdrawiam ;*

   Usuń
 3. Widać, że miło spędziłyście dzień :)

  OdpowiedzUsuń

Niepodpisane komentarze nie będą moderowane. Chcesz wyrazić tu swoją opinię? Ok, ale podpisz się pod swoimi słowami ;)